Yemenli mazulmlara yardım kampanyasının son günü

Yemen Dayanışma Platformu, Yemenli kardeşlerimizin mağduriyetlerine duyarsız kalmamak adına başlattığı yardım kampanyasında bugün son gün. Kampanya çerçevesinde toplanacak nakdi yardımlarla inşallah, Yemen'de evini-barkını kaybetmiş ve mülteci durumuna düşmüş kardeşlerimize karınca kararınca bir destekte bulunulmak amaçlanıyor.

15-02-2018


Küresel zalimler ve bölgesel güç odaklarının güç savaşına sahne olan Yemen'in mazlum halkı, bir taraftan açlık ve diğer taraftan kolera gibi hastalıklarla boğuşuyor. İran ve Suud'un güç savaşı verdiği ülke fiilen ikiye bölünmüş durumda ve bu durumdan tabii ki en çok mazlum Yemen halkı mağdur oluyor.
 
Geçmişte başta Filisitn olmak züere İslam coğrafyasının kanayan yaralarına en duyarlı halklardan biri olarak bilinen Yemen halkı,şimdi bizlerden uzanacak kardeş elini bekliyor.
 
Yemen Dayanışma Platformu, Yemenli kardeşlerimizin mağduriyetlerine duyarsız kalmamak adına bir yardım kampanyası başlatmıştı. Kampanya çerçevesinde toplanacak nakdi yardımlarla inşallah, Yemen'de evini-barkını kaybetmiş ve mülteci durumuna düşmüş kardeşlerimize karınca kararınca bir destekte bulunulmak amaçlanıyor.
 
İşte kampanya için hazırlanan afişin görseli:
 

Etiketler : #Yemenli   #mazulmlara   #yardım   #kampanyasının   #son   #günü   
YORUMLAR
Henüz Yorum Yok !
İlginizi çekebilecek diğer haberler

Makaleler

Hava Durumu


VAN