Netflix'ten çirkef plan: Ramazan’da "Osman" karakteri cinsel sapkın olarak sunulacak

ABD merkezli dijital ahlaksızlık yayan Netflix, “Osman” isimli cinsel sapkın bir karakterin olduğu diziyi Ramazan ayında yayına sokarak ahlaksızlığı özendirmeye çalışacak.

13-04-2020


Sapkın platform Netflix, Aşk 101 isimli diziyle İslam düşmanlığını bir kez daha tescil etmeye hazırlanıyor.
 
Ramazan ayında yayına girmesi planlanan LGBT dizisindeki bir cinsel sapkına, milyarladca İslam aleminin büyük saygı duyduğu halife Hazreti “Osman” isminin verilmesi büyük tepki çekti.
 
Toplumsal değerleri hiçe sayarak halkı Müslüman olan bir ülkede böyle bir ahlaksızlığı daha çok yaymanın ve özendirmenin telaşı içerisine giren Netflix’in bu sinsi planına dikkat çeken duyarlı Müslümanlar, RTÜK başta olmak üzere yetkilileri buna bir dur demeye çağırdı.
 
Sosyal medya ve çeşitli platformlar üzerinden tepkilerini ortaya koyan Müslümanlar, Türkiye’ye eşcinselliği yaymaya çalışan sapkın mihrakların, dizi ve film sektörünü kullandığına işaret etti.
 
Netflix’in, 1,5 milyonu aşkın üyesine güvenerek her geçen gün İslam düşmanlığını ve ahlaksızlığını sergilemeye çalıştığını vurgulayan Müslümanlar, kalbi İslam için atan herkesi şayet aboneliği varsa bunu mutlaka iptal etmeleri çağrısında bulundu.
 
2016 yılında Türkiye pazarına giren dijital fitne ekranı Netflix’in yapımlarında cinsel sapkınlık mesajları içeren bir çok içerik bulunurken ahlaksızlığı yaymak için milyarlarca dolar kaynak aldığı veya harcadığı biliniyor.
 
(İLKHA)

Etiketler : #Netflix'ten   #çirkef   #plan:   #Ramazan’da   #Osman   #karakteri   #cinsel   #sapkın   #olarak   #sunulacak   
YORUMLAR
Henüz Yorum Yok !
İlginizi çekebilecek diğer haberler

Makaleler

Hava Durumu


VAN