Çakıcı: Tüm insanlık tehlikede, Müslümanlar uyanın

İlmi ve Kültürel Araştırmalar Vakfı - İLKAV’ın eğitim konferansları serisi devam ediyor. Konferansın bu haftaki konuğu toplumların ve nesillerin cinsiyet üzerinden ifsâd edilmesi konularında kitap, konferans ve sosyal medyada faaliyetleri ile tanınan araştırmacı yazar Ahmet Hakan ÇAKICI idi.

31-10-2019


Ahmet Hakan ÇAKICI'nın sunumunu yaptığı “Süper Diktatörlüğün Ayak Sesleri: Kaos” konulu konferans İLKAV konferans salonunda gerçekleştirilmiştir. Konferansta küresel düzeni yönetenlerin insan üzerindeki geçmişte ve günümüzde yaptıkları eylemler ve gelecekte dönüştürmeye çalıştığı insan modeli temelinde konular işlenmiştir.

Özellikle cinsiyet eşitliğinin oluşturmaya çalıştığı insan ve toplum modeli üzerinde durularak Müslümanları bekleyen tehlikeler konusunda uyarılarda bulunulmuştur. Konu ile ilgili mevcut hükümetin gerekli önlemleri almaktan öte, İstanbul Sözleşmesi, 6284 sayılı Kanun ve Kadem gibi derneklerle sürece katkı yaptığı da ifade edildi.

Konferanstan sonra çay ve simit ikramı yapıldı.

İlgili konferansın videosunu aşağıda bulabilirsiniz.

Etiketler : #Çakıcı:   #Tüm   #insanlık   #tehlikede   #   #Müslümanlar   #uyanın   
YORUMLAR
  • osman yıldız   01-11-2019 13:36

    evet gerçekten İNSANLIK BÜYÜK BİR TEHLİKEYLE KARŞI KARŞIYA .bunu engelleyecek güçte muslümanlar ne acıdırki müslümanlar bu tehlikenin farkında degiller .ALLAH RIZASI İÇİN BU VİDEO DİNLEYİP PAYLAŞINIZ .yarın çok geç olmadan

İlginizi çekebilecek diğer haberler

Makaleler

Hava Durumu


VAN