Trump: Kudüs kararım Yahudilerden çok Evanjelistleri sevindirdi

ABD Başkanı Donald Trump, evanjelistlerin siyonist işgal rejimindeki ABD Büyükelçiliği'nin Kudüs'e taşınmasına Yahudi halkından daha fazla memnuniyet gösterdiğini belirtti.

26-06-2018


TBN Christian'ın yayınladığı Mike Huckabee'nin programında konuşan Trump, “Size şöyle söyleyeyim, evanjelistler bana Yahudilerden daha fazla teşekkür mesajı gönderdi, bunu dinleyicilerde ve diğer her şeyde de görebiliyorum. Yahudi halkı memnuniyet duydu, ama evanjelistler Yahudilerden daha da memnun oldu” dedi.

Sunucunun evanjelistlerin “kutsal kitaba” bağlı bir topluluk olduğunu ve kitaptaki vaadlerin gerçekleştirildiğini belirtmesinin ardından Trump “Bunu söylemek çok hoş, çünkü teoride Yahudi halkını etkilese de İncil'i benimseyen insanları da etkiliyor. Evanjelistler gerçekten memnuniyetle karşıladılar ve bu beni çok iyi hissettiriyor” yorumunda bulundu.

Trump'ın başkanlık döneminde evanjelistlerden büyük destek aldığı biliniyor.

Huckabee, geçen ay Kudüs'teki ABD Büyükelçiliği'nin açılış töreninde yer almıştı. Trump, törene katılamayarak kızı ve damadını delege olarak yollamıştı.

(Kaynak: İslami Analiz)

Etiketler : #Trump:   #Kudüs   #kararım   #Yahudilerden   #çok   #Evanjelistleri   #sevindirdi   
YORUMLAR
Henüz Yorum Yok !
İlginizi çekebilecek diğer haberler

Makaleler

Hava Durumu


VAN

seks shop sex shop seks shop sex shop istanbul vibratör erotik shop vibratör vibratör vibratör izmir sex shop izmir sex shop ankara sex shop ankara sex shop antalya sex shop seks shop seks shop seks shop istanbul seks shop istanbul seks shop istanbul sex shop sex toys istanbul izmir sex shop izmir sex shop sex shop izmir sex shop izmir sex shop izmir izmir sex shop bakırköy sex shop kadıköy sex shop ataşehir sex shop