Ramazan ve Kur’an Paneline Dâvet!

Kur’an ayı olan Ramazan ayına girerken, Kalem-Der Ramazan ayını hakkıyla ifa etmek için Ramazan ve Kur’an konusuyla bir panel gerçekleştiriyor.

01-05-2019


Kur’an ayı olan Ramazan ayına girerken, Kalem-Der Ramazan ayını hakkıyla ifa etmek için Ramazan ve Kur’an konusuyla bir panel gerçekleştiriyor. Ahmed Kalkan'nın moderatörlüğünde, Mehmet Pamak, Şükrü Hüseyinoğlu ve Ahmet Turgut Ulucak'ın konuşmacı olarak katılacakları panele bütün Müslümanlar dâvetlidir.

04 Mayıs 2019 Cumartesi akşamı Saat: 20:30’da Kalem-Der binasında gerçekleşecek panele hanım kardeşlerimize de uygun yer ayrılmıştır.

Etiketler : #Ramazan   #ve   #Kur’an   #Paneline   #Dâvet!   
YORUMLAR
Henüz Yorum Yok !
İlginizi çekebilecek diğer haberler

Makaleler

Hava Durumu


VAN

seks shop sex shop seks shop sex shop istanbul vibratör erotik shop vibratör vibratör vibratör izmir sex shop izmir sex shop ankara sex shop ankara sex shop antalya sex shop seks shop seks shop seks shop istanbul seks shop istanbul seks shop istanbul sex shop sex toys istanbul izmir sex shop izmir sex shop sex shop izmir sex shop izmir sex shop izmir izmir sex shop bakırköy sex shop kadıköy sex shop ataşehir sex shop