Cumhuriyet gazetesi de AKP'ye karşı SP kartını açtı

28 Şubat sürecinde Milli Görüş’e ağza alınmayacak hakaretler yağdıran, İslami değerlere karşı girişilen postmodern darbe sürecini tahrik edici yayınlar yapan cuntacı Cumhuriyet gazetesi şimdi AKP’ye karşı Saadet Partisi’ni öne çıkarma oyununa başvurmaya başladı.

01-06-2007


28 Şubat sürecinde Milli Görüş’e ağza alınmayacak hakaretler yağdıran, İslami değerlere karşı girişilen postmodern darbe sürecini tahrik edici yayınlar yapan cuntacı Cumhuriyet gazetesi, şimdi AKP’ye karşı Saadet Partisi’ni öne çıkarma oyununa başvurmaya başladı. İflah olmaz İslam düşmanı İlhan Selçuk'un "yerli pravda" olarak da nitelenen gazetesi Cumhuriyet, Saadet Partisi Genel Başkanı Recai Kutan’ı konuk edip manşete taşıdı. Kutan’ın AKP’yi eleştiren sözlerini öne çıkaran Cumhuriyet, Kutan’ın ağzından “Yolsuzluğa battılar” cümlesini manşete taşıdı.

Bilindiği gibi Saadet Partisi'nin geçtiğimiz günlerde düzenlediği Rize mitingi de Kanaltürk adlı cuntacı kanal tarafından canlı olarak verilmişti.

AKP'nin uyguladığı politikalara karşı söylemlerini sertleştiren Saadet Partisi'nin İslami değerlere düşmanlık yapmayı iş edinen Cumhuriyet'in manşetinden verdiği mesajlar da kamuoyunda tartışılacağa benziyor.

Daha önce Kanaltürk’ün Rize mitingini canlı yayınlamasıyla ilgili yaptığımız haberde de değindiğimiz gibi, Saadet Partisi’nin, AKP’ye muhalefet edeceğim diye bu İslam düşmanı medya kuruluşları üzerinden konuşması son derece yanlış. Çünkü bunların amacı kesinlikle üzüm yemek değil, basbayağı bağcı dövmeyi amaçlıyorlar ve o bağcı da AKP filan değil, Türkiye’deki İslami potansiyel. Saadet Partisi yöneticileri hiç mi Cumhuriyet okumuyor, hiç mi Kanaltürk izlemiyor. Başörtüsü düşmanlığı, namaz düşmanlığı, Kutlu Doğum düşmanlığı yapan bu kuruluşlarla Saadet Partisi’nin bir arada görünmesi inanılır gibi değil.

 

Haber-Yorum: islamvehayat.com

Etiketler : #Cumhuriyet   #gazetesi   #de   #AKP'ye   #karşı   #SP   #kartını   #açtı   
YORUMLAR
  • erdinc   03-06-2007 01:32

    Kullandirtmayin ki kullanmasinlar sunu hep merak etmisimdir bir seyler eger yolunda gitmiyorsa ki bu birseyleri birileri bizim davamiz ve savundugumuz seyler hak ve adalet uzere diyor ve Allah i aniyor ve yaptigi isler sozlerine ve ozlerine uymuyorsa anliyorumki bu iste bir bit yemi var ariza var bu islerde neyse ben gene durdugumuz yeri ve tuttugumuz tarafi bize kur an gosteriyor fazla soze ne hacet kur an okumaya devam“ Rabbimiz! Biz efendilerimize ve büyüklerimize uyduk; onlar da bizi yoldan çıkardılar!” (Ahzab 33.67) Dahası da var: “(Hesap) gününde kendine kıyan kişi (aldanmanın can sıkıcı pişmanlığıyla) elini ısırarak diyecek ki: Ah n’olaydım! Keşke Rasûl ile birlikte bir yol tutmuş olaydım! Vah n’olaydım! Keşke falanca kimseyi kendime yol gösterici dost edinmeyeydim!” (Furkan 25.27-28)

İlginizi çekebilecek diğer haberler

Makaleler

Hava Durumu


VAN

seks shop sex shop seks shop sex shop istanbul vibratör erotik shop vibratör vibratör vibratör izmir sex shop izmir sex shop ankara sex shop ankara sex shop antalya sex shop seks shop seks shop seks shop istanbul seks shop istanbul seks shop istanbul sex shop sex toys istanbul izmir sex shop izmir sex shop sex shop izmir sex shop izmir sex shop izmir izmir sex shop bakırköy sex shop kadıköy sex shop ataşehir sex shop