Rahmet Vakfı Kültür Evi hizmete girdi 

Allah'ın aparı, dupduru dinini, bulandırmadan, sağcılığa, muhafazakarlığa, sentezciliğe sapmadan, Hz. Peygamber'e bildirildiği ilk günkü duruluğuyla topluma anlatma yönünde hayırlı bir adım daha atıldı.

27-03-2007


Rahmet Vakfı Kültür Evi hizmete girdi 

Allah'ın aparı, dupduru dinini, bulandırmadan, sağcılığa, muhafazakarlığa, sentezciliğe sapmadan, Hz. Peygamber'e bildirildiği ilk günkü duruluğuyla topluma anlatma ve bu saadet kaynağına şahidlik yapma görevini yerine getirmek yönünde hayırlı bir adım daha atıldı.

Rahmet Eğitim Vakfı'nın Bayrampaşa-Yıldırım Mahallesi'ndeki Kültür Evi faaliyete geçti. Geçtiğimiz Pazar günü açılışı yapılan Rahmet Vakfı Kültür Evi'nin hizmete girmesi vesilesiyle düzenlenen programda konuşma yapan yazar Ahmed Kalkan, Müslümanların birlik ve beraberliğinin önemine vurgu yaptı. Özgür-Der Çocuk Kulübü'nce seslendirilen ezgilerle devam eden program, duyuru ve temennilerle sona erdi.

Bu arada Vakıf'ta düzenlenecek ilk seminer programına gazeteci-yazar Abdurrahman Dilipak konuşmacı olarak katılacak. Program 30 Mart Cuma günü saat 21.00'da gerçekleştirilecek.

Rahmet Vakfı İrtibat Tel.: 0212. 578 80 71

Etiketler : #Rahmet   #Vakfı   #Kültür   #Evi   #hizmete   #girdi    
YORUMLAR
  • ERES   28-03-2007 00:56

    Rabbimin izniyle hayırlara vesile olsun inşaallah.Rabbim sizlerin,bizim ve bütün Müslümanların ayaklarını yolunda sabit kılsın.

İlginizi çekebilecek diğer haberler

Makaleler

Hava Durumu


VAN