Dergi Günleri’nde İktibas standı yoğun ilgi gördü

İktibas Dergisi standı yoğun ziyaret ve etkileşime tanık olan standlardandı. Özellikle Ercümend Özkan ismine olan ilgi, İktibas standındaki ziyaret ve sohbetlerin ana konusuydu. Özellikle de gençlerin Özkan’la ilgili merakları ve onun hayatı ve düşünceleri ile ilgili bilgi sahibi olma iştiyakları görülmeye değerdi.

08-10-2022


Dünya Dergiler Birliği’nce düzenlenen “13. Uluslararası Dergi Günleri” fuarı sona erdi. 42 yıldır istikamet üzere istikrarlı yayınını sürdüren İktibas Dergisi’nin de temsil edildiği fuar dört gün sürdü.

Bu yılki fuar, ilgi ve etkileşimin üst düzeyde olduğu bir dergi severler buluşması havasında geçti. Yazarlar ve okuyucular, dergiler vesilesiyle bir kez daha bir araya geldi, sohbetler, imza günleri tertip edildi.

İktibas Dergisi standı da yoğun ziyaret ve etkileşime tanık olan standlardandı. Özellikle Ercümend Özkan ismine olan ilgi, İktibas standındaki ziyaret ve sohbetlerin ana konusuydu. Özellikle de gençlerin Özkan’la ilgili merakları ve onun hayatı ve düşünceleri ile ilgili bilgi sahibi olma iştiyakları görülmeye değerdi.

Buna ka

rşılık, Türkiye’deki İslami camiada tanınan bazı yazarların “İktibas halen çıkıyor mu?” sorusunu sormaya devam ediyor olmaları, onlar açısından ciddi bir nâkısaya işaret etmekteydi. Bu iletişim çağında İktibas’ın yayınlanıyor olmasından bîhaber olmak, kolay başarılabilecek bir iş olmasa gerek!

13. Dergi Fuarı, İktibas Dergisi açısından gerçekten çok verimli geçti. Gençlerin ilgisi ise, bizlere derginin taşıdığı Kur’ani/Tevhidi misyonu temsil konusunda sorumluluğumuzu hatırlatacak cinstendi.

İnşallah nice dergi fuarlarında buluşmak duasıyla.

 

 

Etiketler : #Dergi   #Günleri’nde   #İktibas   #standı   #yoğun   #ilgi   #gördü   
YORUMLAR
Henüz Yorum Yok !
İlginizi çekebilecek diğer haberler

Makaleler

Hava Durumu


VAN