Bu ne yaman çelişki: Kanaltürk, Saadet Partisi mitingini canlı yayınladı

Bakalım Saadet Partisi bu kirli tezgaha gelip, AKP'ye muhalefet yapacağım derken İslam düşmanı ulusalcılarla kol kola girecek mi? Ya da böyle bir yakınlığı içine sindirebilecek mi?

25-05-2007


Bu ne yaman çelişki: Kanaltürk, Saadet Partisi mitingini canlı yayınladı

Cumhuriyet mitingi adı altındaki "başörtülü istemezük!" mitinglerindeki hakaretleri yüzünden İslami kesimin sert tepkisini çeken Tuncay Özkan'ın sahibi olduğu Kanaltürk, Saadet Partisi tarafından Rize'de düzenlenen mitingi canlı yayınladı.

Saadet Partisi tarafından Rize'de miting düzenlendi. Mitingte konuşan Recai Kutan, Türkiye üzerinde büyük oyunlar oynandığını ileri sürerek geçmişte de benzer oyunların oynandığını söyledi.

Saadet Partisi Genel Başkanı Recai Kutan'la birlikte dğer SP'li kurmayların katıldığı mitingi, kendisini "hırsızların şahı" ilan eden "ulusalcı" Tuncay Özkan'ın sahibi olduğu Kanaltürk televizyonu canlı yayınladı.

Hz. Peygamber'in veladet yıldönümü kutlamalarına ve başörtüsüne tahammül edemeyen ulusalcıların televizyonu Kanaltürk'ün Saadet Partisi mitingini canlı yayınlaması, garip ama anlaşılır bulundu. Bakalım Saadet Partisi bu kirli tezgaha gelip, AKP'ye muhalefet yapacağım derken İslam düşmanı ulusalcılarla kol kola girecek mi? Ya da böyle bir yakınlığı içine sindirebilecek mi?

Haber-Yorum: islamvehayat.com 

 

 

Etiketler : #Bu   #ne   #yaman   #çelişki:   #Kanaltürk   #   #Saadet   #Partisi   #mitingini   #canlı   #yayınladı   
YORUMLAR
 • Hului BeY   15-10-2008 16:09

  N.Erbakan'ın 22 Temmuz Secim günü KanalTurk'e çıkıp konuşmasını hiç doğru bulmamıştım zaten..Gördük ki Chp Laikte,Sp ise Cihatta ciddi değilmiş...Türkiye'nin Ekonomi,eğitim,Güvenlik,Mill savunma,Sağlık gibi konularda bir takım atılımlar yapması gerekiyor.Liderler bunu konuşsun çünki halkın gündeminde bu 6 ilke var hep...

 • Emirhan UYGUR   19-06-2007 14:37

  selamun aleyküm arkadaşlar,saadet partisi türkiyede kurulduğu günden beri yani Milli Görüş çizgisi altında hep aynı şeyleri söyledi ve söylemeye de devam ediyor,Hani islam Peygamberi Hz.Muhammed varya dünyayı şereflendirdiği kıymetli ömürlerince hep "ALLAHIN dini mübini "için mücadele edip ve bu uğurda söylenmesi ne gerekiyorsa söyleyen sultan...! Ve o iki cihan sultanına deli,kahin vb. ifadeleri kullanan ehl-i küfür ...! Sırf "ALLAH birdir ve Muhammed onun resuludur."dediği için ehl-i küfür elinden ne geliyorsa yapmadı mı ? neden bu kadar hafızalar bulanık bir halde düşünüp tahayyül edebiliyorsunuz hala sizleri anlamış değilim.Mevcut statüko şuanki iktidar sahipleri eliyle büyük ortadoğu projesini hayata geçirmek ve bu uğurda ne yazıkki tüm müslümanlara zulüm yapmıyor mu ? Yoksa hala ıraklı kadının çığlıklarını bu kadar çabuk unutacak kadar sizinde mi beyinleriniz durdu ? Lütfen bunlar çok basit şeyler takılmayın bunlara"yok efendim neymiş saadet partisinin mitingini"kanaltürk yayınlamış,Lütfen ALLAH aşkına geçiniz ; geçiniz bunları...

 • lokman ciğerci   11-06-2007 10:20

  sayın arkadaşlar hayırlı sabahlar hayırlı sabahlar diyorum çünki bu yazıyı şiimdi okudum şimdi bu haberi yapan arkadaşlara soruyorum haber başlığında deniyorki bakalım saadet partisi AKP ye muhalefet yapacağım derken islam düşmanı ulusalcılarla kol kola girecekmi.bu haberi böyle insanların yanlış anlayacağı seklinde başlık atmanız beni derinden üzmüştür.böyle bir oluşumun milli görüş tarafından olmayacağı kesin ve kesindir.ama siz sanki meyilli gibi bir haber yazmışsınız,peki sorarım size saaset partisinin çalışmalarını,mitinglerini,bizlere yakın gördüğümüz kanallardan hangisi gösteriyor özellikle kanal 7 bu kanalın kurulma aşamasında iken hem izlenmesinde çok emeğim vardı ve emeğimin hakını nerede verecek bilemiyorum.sabah kalkıyorsun AKP akşam yatıyorsun AKP şuurlu müslümanlara ölüyü gösterip hastalığa razı ediyorlar bak CHP geliyor haa diye diye AKP ye %34 oyla kazandırdılar şimdide madur duruma düştük bize oy verin tek başına iktidara gelelim,sanki şu an koalisyonda idiler 367 millet vekili vardı hani çözdüğünüz sorunlar siz ancak AB yle kol kola olup domuz ve yaban domuzu eti için için türk gıda kodeksine uygundur onayı verirsiniz.siz ancak halkı %99u müslüman ülkede başörtü sorunu % 1,5 nun sorunudur dersiniz.ermenilerin patriği oylarımız AKP ye neden altınada bir not düşmüş ERDOĞAN HÜKÜMETİ BİZİM TALEPLERİMİZE ÇOK AÇIK diye yani kısacası böyle uzayıp gidiyo. muhafazakar millet vekillerini listeden silerken solcularI kadrosuna dolduran AKP acaba İSLAM DÜŞMANLARI ULUSALCILARLA KOL KOLA OLUYORMU SİZCE. lütfen biraz itina,lütfen biraz,dikkat,böyle yazılarla muhafazakar temiz insanımızı yanlış düşüncelere sevk etmeyiniz.SAYGILARIMLA.

 • Alper   02-06-2007 16:11

  Yani bu tarzıyla aferin onlara. Biraz basiretli gözlerle görmeliyiz hakikatı

 • erdinc   30-05-2007 00:15

  Yer yuzunde Muslumanin tarafini musluman tutmustur bu basinda da yayinda da boyledir Firavunlari karunlarin Ibrahimleri karincalarin tuttugu gibi ......Birileri birilerinin tarafini tuttumu anlayinki hele ki birde islam a hakaret eden bir kanal ise...... mutlaka sorgulayan bir musluman olmaliyiz .. Haberin ne bicim olmasina gelince sizin duygulariniz aklinizin kullanilmasina .....bir kavme kizmaniz onlara haksizlik ve adalet ile ....... sebep olmasin haberi yapanlara haksizlik yapmayin tahammul edelim herkes istedigi fikri soylemede hak sahibidir bakin sizin bile bu sekilde sozlerinize biz nasil tahammul ediliyor..........vesselam

 • İsmail Çetin   26-05-2007 11:49

  Dilerim Saadet Partisi bu İslam düşmanlarıyla (başörtüsü düşmanı Denktaş'ı Perinçekin adamlarıyla birlikte mücahit denktaş diye karşıladıkları gibi) kol kola girmez. Bu SPnin kendi sonunu hazırlar.

İlginizi çekebilecek diğer haberler

Makaleler

Hava Durumu


VAN