Ümmetin mazlum coğrafyası Arakan konferansı yapıldı (VİDEO)

Kalem-Der'ın organize ettiği ve yeni eğitim yılının ilk konferansı olan "Ümmetin Mazlum Coğrafyası Arakan" konferansı yapıldı!

10-10-2017


Son bir kaç aydır gündeme gelen, Arakan'da ki zulmü ve bu zulmün tarihi sürecini ve zulmün sebeplerini gündeme taşımak için organize ettiğimiz konferansımıza İHH Sakarya Başkanı Sabahattin AYDIN konuşmacı olarak katıldı. Kalem-Der dernek binasında yapılan konferans Ahmed Kalkan hocanın misafirlere hoşgeldin demesi ve kısa bir konuşma yapmasıyla başladı. Sonra Sabahattin Aydın'ın sunumuna geçti. Ayıdn; Sinevizyon gösterisiyle sunumuna başladı ve daha sonra Arakan'ın tarihi süreç içerisinde yaşadığı zulümleri gündeme taşıdı. Son olarakta son zamanlarda tekrar gündme gelen budust zulmünü ve orada tanık olduğu hususları gündeme getirerek sunumunu tamamladı. Sorulan sorulara cevap vererek Konferas sona erdi. 

Konferansın Videosunu Siz Takipçilerimizin İstifadesine Sunuyoruz!

Etiketler : #Ümmetin   #mazlum   #coğrafyası   #Arakan   #konferansı   #yapıldı   #(VİDEO)   
YORUMLAR
Henüz Yorum Yok !
İlginizi çekebilecek diğer haberler

Makaleler

Hava Durumu


VAN

seks shop sex shop seks shop sex shop istanbul vibratör erotik shop vibratör vibratör vibratör izmir sex shop izmir sex shop ankara sex shop ankara sex shop antalya sex shop seks shop seks shop seks shop istanbul seks shop istanbul seks shop istanbul sex shop sex toys istanbul izmir sex shop izmir sex shop sex shop izmir sex shop izmir sex shop izmir izmir sex shop bakırköy sex shop kadıköy sex shop ataşehir sex shop