Televizyon, bilgisayar ve internet kıskacında çocuk

Ana-baba olarak öncelikle televizyonu fazla seyretmeyerek çocuklarımıza örnek olmalıyız. Sonra da ancak konturollü ve sınırlı olarak seyretmelerine izn vermeliyiz. Televizyonu kesinlikle çocuk bakıcısı ve avutucusu olarak kullanmamalıyız.

12-05-2018


Ana-baba olarak  öncelikle televizyonu fazla seyretmeyerek çocuklarımıza örnek olmalıyız.  Sonra da  ancak konturollü ve sınırlı olarak seyretmelerine izn vermeliyiz. Televizyonu keinlikle çocuk bakıcısı ve avutucusu olarak kullanmamalıyız.

İnternetin bağımlılık riskinin göz ardı edilmesi  ve kişinin ‘bağımlı’  olduğunun farkına varmaması, onu diğer bağımlılıklara  oranla daha gizli bir tehlikeye  dönüştürür. 

Süleyman Gülek'in makalesini okumak için tıklayınız

Etiketler : #Televizyon   #   #bilgisayar   #ve   #internet   #kıskacında   #çocuk   
YORUMLAR
Henüz Yorum Yok !
İlginizi çekebilecek diğer haberler

Makaleler

Hava Durumu


VAN

seks shop sex shop seks shop sex shop istanbul vibratör erotik shop vibratör vibratör vibratör izmir sex shop izmir sex shop ankara sex shop ankara sex shop antalya sex shop seks shop seks shop seks shop istanbul seks shop istanbul seks shop istanbul sex shop sex toys istanbul izmir sex shop izmir sex shop sex shop izmir sex shop izmir sex shop izmir izmir sex shop bakırköy sex shop kadıköy sex shop ataşehir sex shop