Siyonist polisler Filistinli kılığında hastane bastı

Batı Şeria'nın El-Halil kentinde 20 İsrail polisi bir hastaneye baskın yaptı, Abdullah Şelalide adındaki Filistinli genç, polisin açtığı ateş sonucu hayatını kaybetti.

12-11-2015


Batı Şeria'nın El-Halil kentinde İsrail güçlerinin hastane basarak bir Filistinliyi katlettikleri bildirildi.

Ehli Hastanesinde çalışan bir sağlık görevlisi, 20 kişilik polis gücünün hastahaneye baskın yapıp, Abdullah Şelalide adındaki gence ateş ettiklerini, 27 yaşındaki Şelalide'nin olay yerinde hayatını kaybettiğini söyledi.

İsrail polisinin ayrıca, hastanede tedavi gören Azzam Şelalide adındaki genci de gözaltına aldığı öğrenildi. 

AA muhabirinin telefonla ulaştığı İsrail ordu sözcülüğünden ismini vermek istemeyen bir yetkili, "El Halil kentindeki bir hastanede yatan Azzam Şelalide isimli Filistinli daha önce bıçaklı saldırı düzenleyerek bir İsrailliyi ağır yaralamıştı. Saldırıya karşılık olarak yaralı İsrailli tarafından vurulan Şelalide bir Filistin hastanesinde yatıyordu. İsrail askerleri zanlıyı gözaltına almak için bu sabah hastaneye gittiler. Zanlının askerlere saldırması sonucu çıkan çatışmada bir Filistinli vuruldu. Şalalide de gözaltına alındı" ifadelerini kullandı.

Baskın güvenlik kamerasında

Öte yandan hastanenin güvenlik kamerasına yansıyan görüntülerde, takma sakal ve kefiye (baş örtüsü) giyerek Filistinli kılığına giren İsrail güçlerinin silah çektiği görülüyor. Bunun üzerine hastane çalışanları ve hastalar telaş içerisinde kaçışırken, ellerinde tabanca ve makineli tüfekler olan İsrailliler hastaların odalarına tek tek girerek arama yapıyor.

Ehli Hastanesinde çalışan sağlık görevlileri, 20 kadar İsrail askerinin hastaneye baskın yapıp, Abdullah Şelalide adındaki genci ateş ederek öldürdüğünü ve Azzam Şelalide'yi de gözaltına aldığını bildirmişti.

Etiketler : #Siyonist   #polisler   #Filistinli   #kılığında   #hastane   #bastı   
YORUMLAR
Henüz Yorum Yok !
İlginizi çekebilecek diğer haberler

Makaleler

Hava Durumu


VAN

seks shop sex shop seks shop sex shop istanbul vibratör erotik shop vibratör vibratör vibratör izmir sex shop izmir sex shop ankara sex shop ankara sex shop antalya sex shop seks shop seks shop seks shop istanbul seks shop istanbul seks shop istanbul sex shop sex toys istanbul izmir sex shop izmir sex shop sex shop izmir sex shop izmir sex shop izmir izmir sex shop bakırköy sex shop kadıköy sex shop ataşehir sex shop