Siyonist işgal güçleri Negev'de cami yıktı

Siyonist İsrail dozerleri, Filistinde Negev'e bağlı Rakama köyünde bir camiyi yıktı. Camileri yerle bir edilen Filistinliler namazlarını enkaz başında kılmak zorunda kaldı.

08-01-2016


Siyonist İsrail yönetimi, Negev'de Rakama köyünün tek camisi için yıkım kararı verdi. Polisler, camiyi kuşattı.Buldozer ise camiyi yıkmak için harekete geçti. Tek katlı cami, kısa sürede yerle bir edildi.

Rakama köyünün Filistinli sakinleri, camilerinin yıkılmasının ardından namazlarını, enkaz başında kılmak zorunda kaldı.

Mescid-i Aksa ise yine Yahudi yerleşimcilerin işgaline hedef oldu. Sabah saatlerinde bir grup Yahudi yerleşimci, Müslümanların ilk kıblesi olan Mescid-i Aksa'ya baskın yaptı.

Avludaki Filistinliler, Mescid-i Aksa'ya yönelik Yahudi baskınına, yüksek sesle Kafirun suresini okuyarak tepki gösterdi.

Kaynak: Muslimport ve Haksöz-Haber

Etiketler : #Siyonist   #işgal   #güçleri   #Negev'de   #cami   #yıktı   
YORUMLAR
Henüz Yorum Yok !
İlginizi çekebilecek diğer haberler

Makaleler

Hava Durumu


VAN

seks shop sex shop seks shop sex shop istanbul vibratör erotik shop vibratör vibratör vibratör izmir sex shop izmir sex shop ankara sex shop ankara sex shop antalya sex shop seks shop seks shop seks shop istanbul seks shop istanbul seks shop istanbul sex shop sex toys istanbul izmir sex shop izmir sex shop sex shop izmir sex shop izmir sex shop izmir izmir sex shop bakırköy sex shop kadıköy sex shop ataşehir sex shop