Sâbitelere ve güncele dair kısa kısa

Birkaç yıl önce de Adana'da, Furkan Vakfı'na yönelik baskıları protesto için toplanan mütesettir hanımların örtüleri başlarından çekilmişti. AKP ile putlaştırılan bir devlet algısı var ve dolayısıyla onun adına yapılan her şey meşru görülüyor.

07-11-2019


(Gaziantep'te Furkan Vakfı üyelerinin basın açıklaması sırasında tesettürlü kadınlara biber gazı sıkılması, kadın ve çocukların polis şiddetine maruz kalmasına dair:) Birkaç yıl önce de Adana'da, Furkan Vakfı'na yönelik baskıları protesto için toplanan mütesettir hanımların örtüleri başlarından çekilmişti.
AKP ile putlaştırılan bir devlet algısı var ve dolayısıyla onun adına yapılan her şey meşru görülüyor.
Bir taraftan Allah'ın dini bu putlaştırılmış devlet için hoyratça araçsallaştırılırken, diğer taraftan onun adına İslam'ın kutsalları ve Müslümanların dokunulmazları aleni saldırılara muhatap kılınıyor.
 

Etiketler : #Sâbitelere   #ve   #güncele   #dair   #kısa   #kısa   
YORUMLAR
Henüz Yorum Yok !
İlginizi çekebilecek diğer haberler

Makaleler

Hava Durumu


VAN

seks shop sex shop seks shop sex shop istanbul vibratör erotik shop vibratör vibratör vibratör izmir sex shop izmir sex shop ankara sex shop ankara sex shop antalya sex shop seks shop seks shop seks shop istanbul seks shop istanbul seks shop istanbul sex shop sex toys istanbul izmir sex shop izmir sex shop sex shop izmir sex shop izmir sex shop izmir izmir sex shop bakırköy sex shop kadıköy sex shop ataşehir sex shop