Radyo Denge´de şehadetinin 95. yılında Şeyh Said kıyamı konuşuldu (VİDEO)

Radyo Denge'de, Gündem Özel programının konuğu, Şeyh Said'in kıyamının 95. yılında Ali Kaçar oldu.KAÇAR: Şeyh Said ne Kürtçü idi ne de İngilizlerle işbirliği yapan bir hain idi. Onun kıyamı Allah'ın şeriatı içindi. Bunu kendisini idam edenler söylüyor, bu belgelerle ispatlıdır.

30-06-2020


Radyo Denge'de, Gündem Özel programının konuğu, Şeyh Said'in kıyamının 95. yılında Ali Kaçar oldu.KAÇAR: Şeyh Said ne Kürtçü idi ne de İngilizlerle işbirliği yapan bir hain idi. Onun kıyamı Allah'ın şeriatı içindi. Bunu kendisini idam edenler söylüyor, bu  belgelerle ispatlıdır.     
 
Şeyh Said'in idama giderken o vakarlı hali ve idam edilerden baba-oğul olanlardan babaların "önce beni sonra oğlumu asın" isteği dahi kabul edilmedi ve tekbirlerle şehadete yürüyen 47 yiğit bundan 95 yıl önce idam edilmişti.
 
Programın kaydı istifadenize sunulmuştur:

Etiketler : #Radyo   #Denge´de   #şehadetinin   #95.   #yılında   #Şeyh   #Said   #kıyamı   #konuşuldu   #(VİDEO)   
YORUMLAR
Henüz Yorum Yok !
İlginizi çekebilecek diğer haberler

Makaleler

Hava Durumu


VAN

seks shop sex shop seks shop sex shop istanbul vibratör erotik shop vibratör vibratör vibratör izmir sex shop izmir sex shop ankara sex shop ankara sex shop antalya sex shop seks shop seks shop seks shop istanbul seks shop istanbul seks shop istanbul sex shop sex toys istanbul izmir sex shop izmir sex shop sex shop izmir sex shop izmir sex shop izmir izmir sex shop bakırköy sex shop kadıköy sex shop ataşehir sex shop