Özgür-Der ve İlkav, Filistinli Müslümanları yalnız bırakmadı

Özgür-Der ve İlkav'ın öncülüğüyle Kurban Bayramı'nda Filistin’de kesilmek üzere vekaleten toplanan 228 kurban Gazze’de kesildi ve Filistinli muhtaç ailelere dağıtıldı.

24-12-2007


İslami direnişin egemen olduğu Gazze başta olmak üzere Filistin’de Siyonist işgalcilerin uyguladığı ağır abluka ve boykot nedeniyle Filistin halkı açlık ve yoklukla imtihan içinde. Ancak Filistin’in kahraman evlatları buna rağmen Kudüs’ün onuru için canlarını feda etmekten geri durmamakta ve direniş seçeneğinden başka hiçbir seçeneği onaylamamaktadır.

Özgür-Der’in ve İLKAV’ın Filistin’deki kardeşlerimizin yaşadığı acılara bir nebze de olsa ortak olmak; mazlum kardeşlerimizle paylaşma sorumluluğumuzu bayramda yerine getirmek üzere kurbanların Filistin’de kesilmesi çağrısında bulunmaları karşısında çok sayıda Müslüman kurbanların Filistin’de kesilmesini talep etti. Özgür-Der Genel Merkezi tarafından yapılan çağrı sonucunda 159 kurban; İLKAV tarafından yapılan çağrıda da 67 kurban (toplam 228 kurban) Filistin’de kesildi.

Kurbanları kesen Filistinli yetkililer, kurban kesim merkezlerinde ÖZGÜR-DER ve İLKAV logolarını da koyarak fotoğrafları bize ulaştırdılar. Aşağıda fotoğraflarını yayınladığımız kurbanları Filistinli kardeşlerimize ulaştırarak işgal ve ateş altındaki mazlum bir halkla dayanışma gösteren kardeşlerimizin bu paylaşımını tebrik ediyor; Allah’tan bu hayrı kabul etmesini diliyoruz. (Haksöz Haber)

Etiketler : #ÖzgürDer   #ve   #İlkav   #   #Filistinli   #Müslümanları   #yalnız   #bırakmadı   
YORUMLAR
Henüz Yorum Yok !
İlginizi çekebilecek diğer haberler

Makaleler

Hava Durumu


VAN

seks shop sex shop seks shop sex shop istanbul vibratör erotik shop vibratör vibratör vibratör izmir sex shop izmir sex shop ankara sex shop ankara sex shop antalya sex shop seks shop seks shop seks shop istanbul seks shop istanbul seks shop istanbul sex shop sex toys istanbul izmir sex shop izmir sex shop sex shop izmir sex shop izmir sex shop izmir izmir sex shop bakırköy sex shop kadıköy sex shop ataşehir sex shop