Olmert, Annapolis'in gayesinin, siyonist işgalin meşrulaştırılması olduğunu itiraf etti

Siyonist işgalci İsrail rejiminin Başbakanı Ehud Olmert, ABD'nin Annapolis kasabasında başlayan Orta Doğu Konferansı'nda Arap temsilcilere, "İsrail devletini boykota ve ondan uzaklaşmaya son verme zamanıdır" diye seslendi.

27-11-2007


Siyonist işgalci İsrail rejiminin Başbakanı Ehud Olmert, ABD'nin Annapolis kasabasında başlayan Orta Doğu Konferansı'nda, bu girişimin asıl gayesinin Filistin'deki siyonist işgalin meşrulaştırılması olduğunu itiraf eden bir konuşma yaptı. Olmert, konferansa katılan Arap temsilcilere, "İsrail devletini boykota ve ondan uzaklaşmaya son verme zamanıdır" diye seslendi.

Olmert, konuşmasında, "Artık ne sizin, ne de bizim, halklarımızın ıstıraplarıyla bağdaşmayan hayallere tutunma ayrıcalığımız var" dedi.

İşbirlikçi Filistin Devlet Başkanı Mahmud Abbas'tan sonra söz alan Olmert, müzakerelerin bugüne kadar kaçınılan tüm sorunları kapsayacağını taahhütetti.

Olmert, artık hiçbir konudan kaçmayacaklarını, çok zor ancak kaçınılmaz bir süreç olmasına rağmen buna hazır olduklarını söyledi. 

(İslamveHayat / Yeni Şafak) 

Etiketler : #Olmert   #   #Annapolis'in   #gayesinin   #   #siyonist   #işgalin   #meşrulaştırılması   #olduğunu itiraf   #etti   
YORUMLAR
Henüz Yorum Yok !
İlginizi çekebilecek diğer haberler

Makaleler

Hava Durumu


VAN

seks shop sex shop seks shop sex shop istanbul vibratör erotik shop vibratör vibratör vibratör izmir sex shop izmir sex shop ankara sex shop ankara sex shop antalya sex shop seks shop seks shop seks shop istanbul seks shop istanbul seks shop istanbul sex shop sex toys istanbul izmir sex shop izmir sex shop sex shop izmir sex shop izmir sex shop izmir izmir sex shop bakırköy sex shop kadıköy sex shop ataşehir sex shop