İstanbulda zina yapmak

26-02-2007


 

 

İstanbul merkezinde tarihi güzellikleri ile dikkat çeken ve doğal güzellikler ile iç içe bulunan tarihi Çeşme bol suyu ve mineralli yapısı ile dışarıdan da bu suya ilgiyi artırıyor. Özellikle maden suyu tadında bir kaynak suyu olduğu anlaşılan çeşmenin geçmişinin milattan önceki dönemlere dayandığı daha sonra restore edilerek bugünlere geldiği anlaşılmaktadır. Çeşme'ye gelen vatandaşların İstanbulde dolaşan renkli kıyafetli bayanların ilgisini çekmesi burada eğlence mekanlarının da ortaya çıkmasına neden oluyor.

İstanbulde yaşayan yerli halkın çeşmeden su almaya gelen vatandaşlar ile sohbetlerinde  çalışanların neden bu kadar rahat dolaştığını sorduklarında onların artık bu şehrin vatandaşı olduğunu söylemeleri ilgi ile karşılanıyor. Çünkü tarihi ve doğal zenginlikleri ile bol olan ilçede yabancı turistlerin genellikle ilgi odağı olan bu bayanlar ekonomik açıdan da destek sağladıkları açıkça anlaşılıyor.

Yakın zamanda Sanayi kuruluşlarınında bölgeye yakın alanlarda kurulmaya başlanması iş istihdamının artması işçi potansiyelinin yükselmesi bayanların daha fazla müşteri bulduğunu açıkça gösteriyor. Arkadaşlık ortamlarının zengin bir yapıda gelişmesi, eğlence mekanlarının da daha fazla canlanmasına ve kalabalık müşteri topluluklarını kazanmasına neden oluyor.

 

Etiketler : #İstanbulda   #zina   #yapmak   
YORUMLAR
Henüz Yorum Yok !
İlginizi çekebilecek diğer haberler

Makaleler

Hava Durumu


VAN