İşgalci ABD uçakları İdlib'de direnişçilerin karargahında katliam yaptı

​​​​​​​ABD, idlib’te Şam’ın Fethi Cephesinin karargahını vurdu. Şam'ın Fethi Cephesi'nin en önemli karargahlarından biri olarak gösterilen karargaha işgalci ABD tarafından yapılan saldırıda 26 savaşçının katledildiği bildirildi.

04-01-2017


Türkiye ve Rusya'nın garantör olduğu ateşkes anlaşmasının ardından Suriye'den çatışma haberleri iyice azalmıştı. Ancak ABD'den provokatif bir hamle geldi. Uzun zamandır bölgede saldırılarını taşeron örgütler üzerinden yürüten ABD, İdlib'de, muhaliflere ait bir karargaha saldırdı.

İdlib'e bağlı Sermede ilçesine bağlı Kefer Daryan köyünde bulunan ve Suriyeli muhalif gruplardan Şam'ın Fethi Cephesi'ne ait karargah bir B-52 tipi savaş uçakları ile vuruldu. Şam'ın Fethi Cephesi'nin en önemli karargahlarından biri olarak gösterilen karargaha işgalci ABD tarafından yapılan saldırıda 26 savaşçının katledildiği bildirildi.

(Haber 7) 

Etiketler : #İşgalci   #ABD   #uçakları   #İdlib'de   #direnişçilerin   #karargahında   #katliam   #yaptı   
YORUMLAR
Henüz Yorum Yok !
İlginizi çekebilecek diğer haberler

Makaleler

Hava Durumu


VAN

seks shop sex shop seks shop sex shop istanbul vibratör erotik shop vibratör vibratör vibratör izmir sex shop izmir sex shop ankara sex shop ankara sex shop antalya sex shop seks shop seks shop seks shop istanbul seks shop istanbul seks shop istanbul sex shop sex toys istanbul izmir sex shop izmir sex shop sex shop izmir sex shop izmir sex shop izmir izmir sex shop bakırköy sex shop kadıköy sex shop ataşehir sex shop