İlkav’ dan Halep’e yardım (VİDEO-HABER)

İlmi ve Kültürel Araştırmalar Vakfı - İLKAV tarafından, yurtlarından sürülen Halepli Müslümanlara destek amaçlı toplanan insani yardım malzemesi İLKAV’ın yönetim kurulu üyeleri Abdullah Başaran, Mutlu Tüfekçioğlu ile gönüllüler Mesut Tüfekçioğlu ve Bekir Uçar eşliğinde Suriye’ye ulaştırıldı.

05-01-2017


Halep'teki mazlum insanların acılarının dindirilmesine  bir nebze de olsa dualarımızın yanında yardımlarımızla da katkıda bulunmak amacıyla vakfımız gönüllüleri tarafından toplanan yardımları Halep'teki kardeşlerimize götürdük. Beş tır un ve içerisinde; bisküvi, konserve, ton balığı, barbunya, çocuk bezi, reçel gibi bazı hazır gıdaların olduğu bir tır ile beraber toplam altı tır bölgeye ulaştırıldı. 

Yardımda bulunan, destek veren, dua eden ve emeği geçen tüm kardeşlerimizden Rabbimiz razı olsun. Hayırlarda yarışmayı, yardımlaşmayı nasip etsin. Bu vesile ile Rabbimiz bizlere ümmet olabilme şuuru nasip eylesin. Allah hayırlarımızı kabul etsin.

 

Etiketler : #İlkav’   #dan   #Halep’e   #yardım   #(VİDEOHABER)   
YORUMLAR
Henüz Yorum Yok !
İlginizi çekebilecek diğer haberler

Makaleler

Hava Durumu


VAN

seks shop sex shop seks shop sex shop istanbul vibratör erotik shop vibratör vibratör vibratör izmir sex shop izmir sex shop ankara sex shop ankara sex shop antalya sex shop seks shop seks shop seks shop istanbul seks shop istanbul seks shop istanbul sex shop sex toys istanbul izmir sex shop izmir sex shop sex shop izmir sex shop izmir sex shop izmir izmir sex shop bakırköy sex shop kadıköy sex shop ataşehir sex shop