İktibas’ın Temmuz sayısı çıktı

İktibas Dergisi, 487’inci sayısı ile okurlarına ulaşırken, bu sayısının manşetinde “Bayatlamış bir filmiz izleyicileriz” ifadesi yer aldı.

03-07-2019


39’uncu yılında, 487’inci sayısı ile yayınına devam eden İktibas Dergisi, geçtiğimiz ayın başat gündem maddesi olan seçimleri ve kimilerince beklenen kimilerince beklenmeyen sonuçlarını Yorum sayfalarında ele aldı. 17 yıllık sürecin değerlendirildiği İktibas imzalı yorumda, mensubu olduğumuz toplumun tek reçetesi olan İslam’ın hayata ve siyasete hâkim kılınmasına kafa yorulması gerektiği vurgulandı.

Toplum hayatımızda tarih boyunca yerleşmiş birçok Batıl inanç ve Hurafe, bu ay derginin kavram bölümünün konusunu oluşturdu. Bu anlayışların isim olarak içeriklerine ve doğuş kaynaklarının incelendiği makalede, İslam’ın Batıl inanç ve hurafeler ile bir arada bulunamayacağına, İslam’ın hak inancının tertemiz olduğu ve şirkin hiçbir tonuna geçit vermediğine dikkat çekildi.

Etiketler : #İktibas’ın   #Temmuz   #sayısı   #çıktı   
YORUMLAR
Henüz Yorum Yok !
İlginizi çekebilecek diğer haberler

Makaleler

Hava Durumu


VAN

seks shop sex shop seks shop sex shop istanbul vibratör erotik shop vibratör vibratör vibratör izmir sex shop izmir sex shop ankara sex shop ankara sex shop antalya sex shop seks shop seks shop seks shop istanbul seks shop istanbul seks shop istanbul sex shop sex toys istanbul izmir sex shop izmir sex shop sex shop izmir sex shop izmir sex shop izmir izmir sex shop bakırköy sex shop kadıköy sex shop ataşehir sex shop