İktibas’ın Haziran sayısı çıktı

İslamilik Endeksi adı altında ABD’de yayınlanan endeksi gündemine alan İktibas’ın yeni sayısının kavram bölümünde ise ‘Beka nedir?’ sorusunun yanıtı aranıyor.

07-06-2019


İktibas uzun soluklu yürüyüşüne 486’ıncı sayısı ile devam ediyor. İslam dünyasına karşı Batı kaynaklı yeni bir operasyon kokusu veren İslamilik Endeksi, bu ay derginin Yorum konusunu oluşturuyor. Maksatlı düzenlendiği her halinden belli olan bu  çalışmanın yarattığı etki yanında, İslam dünyasında duyulan özgüven eksikliği de değerlendiriliyor.

Derginin bu ay dikkat çekici bir diğer başlığı, kavram bölümünde incelenen ve seçim sürecinde ismi sıkça telaffuz edilen ‘Beka’ kelimesi. Beka nedir, Baki kimdir sorularının yanıtının verildiği bölümün ardından, yazar Ahmed Kılıçkaya ile İslamı anlama ve yaşamada ‘yöntem’ konulu bir de söyleşi bulunuyor.

Etiketler : #İktibas’ın   #Haziran   #sayısı   #çıktı   
YORUMLAR
Henüz Yorum Yok !
İlginizi çekebilecek diğer haberler

Makaleler

Hava Durumu


VAN

seks shop sex shop seks shop sex shop istanbul vibratör erotik shop vibratör vibratör vibratör izmir sex shop izmir sex shop ankara sex shop ankara sex shop antalya sex shop seks shop seks shop seks shop istanbul seks shop istanbul seks shop istanbul sex shop sex toys istanbul izmir sex shop izmir sex shop sex shop izmir sex shop izmir sex shop izmir izmir sex shop bakırköy sex shop kadıköy sex shop ataşehir sex shop