Ev hanımlığı mı, iş kadınlığı mı?

Babaannem de, anneannem de "yüksek tahsilli" filan değillerdi, ama Allah'a hâlisane kulluk ve bunun gereği olarak eşe itaat ve sadakat ve de çocuklarını kreş ve dadılara mahkum etmeyip bizzat terbiye etmek gibi "yüksek faziletlere" sahiplerdi.

26-07-2018


Babaannem de, anneannem de "yüksek tahsilli" filan değillerdi, ama Allah'a hâlisane kulluk ve bunun gereği olarak eşe itaat  ve sadakat ve de çocuklarını kreş ve dadılara mahkum etmeyip bizzat terbiye etmek gibi "yüksek faziletlere" sahiplerdi. "Haklarını" bilirler miydi Allahu alem, ama "görevlerini" bilir ve layıkıyla yerine getirirlerdi.

Eski(mez) bir dua olduğu üzere, beyaz gelinlikleriyle girdikleri yuvalarından beyaz kefenleriyle çıktılar.

Hasan Bakırcı'nın makalesini okumak için tıklayınız

Etiketler : #Ev   #hanımlığı   #mı   #   #iş   #kadınlığı   #mı?   
YORUMLAR
Henüz Yorum Yok !
İlginizi çekebilecek diğer haberler

Makaleler

Hava Durumu


VAN

seks shop sex shop seks shop sex shop istanbul vibratör erotik shop vibratör vibratör vibratör izmir sex shop izmir sex shop ankara sex shop ankara sex shop antalya sex shop seks shop seks shop seks shop istanbul seks shop istanbul seks shop istanbul sex shop sex toys istanbul izmir sex shop izmir sex shop sex shop izmir sex shop izmir sex shop izmir izmir sex shop bakırköy sex shop kadıköy sex shop ataşehir sex shop