Celaleddin Vatandaş Sekülerlik ve Deizm üzerine konuştu (VİDEO)

İzmir Özgün-Der'in konuğu olan Prof. Dr. Celalettin Vatandaş 11/01/2020 Cumartesi günü Sekülerlik ve Deizm üst başılıklı bir seminer gerçekleştirdi. Konularını kavramsal olarak tanımlamayıp, tarihsel serüveni ve günümüze etkileri ile birlikte detaylandırdığı sunumunu istifadenize sunuyoruz.

12-01-2020


İzmir Özgün-Der'in konuğu olan Prof. Dr. Celalettin Vatandaş 11/01/2020 Cumartesi günü Sekülerlik ve Deizm üst başılıklı bir seminer gerçekleştirdi. Konularını kavramsal olarak tanımlamayıp, tarihsel serüveni ve günümüze etkileri ile birlikte detaylandırdığı  sunumunu istifadenize sunuyoruz.

Etiketler : #Celaleddin   #Vatandaş   #Sekülerlik   #ve   #Deizm   #üzerine   #konuştu   #(VİDEO)   
YORUMLAR
Henüz Yorum Yok !
İlginizi çekebilecek diğer haberler

Makaleler

Hava Durumu


VAN

seks shop sex shop seks shop sex shop istanbul vibratör erotik shop vibratör vibratör vibratör izmir sex shop izmir sex shop ankara sex shop ankara sex shop antalya sex shop seks shop seks shop seks shop istanbul seks shop istanbul seks shop istanbul sex shop sex toys istanbul izmir sex shop izmir sex shop sex shop izmir sex shop izmir sex shop izmir izmir sex shop bakırköy sex shop kadıköy sex shop ataşehir sex shop