Bu doğrular kimi rahatsız etti? (HABER-VİDEO)

Diyarbakır Ulu Camii avlusundaki sohbetleriyle tanınan Ramazan kardeşimiz, dile getirdiği doğrulardan rahatsız olan mercilerce Elazığ Ruh ve Sinir Hastalıkları Hastanesi'ne yatırıldı. 2016 yılında bir kişinin şikâyeti ile gözaltına alınan ve hakkında Diyarbakır 13’üncü Asliye Ceza Mahkemesinde dava açılan Ramazan Pişkin'in davası bir buçuk yıl önce psikiyatri hastanesinde tedavi edilmesi şartıyla sonuçlandı.

25-05-2020


Diyarbakır Ulu Camii avlusundaki sohbetleriyle tanınan Ramazan kardeşimiz, dile getirdiği doğrulardan rahatsız olan mercilerce Elazığ Ruh ve Sinir Hastalıkları Hastanesi'ne yatırıldı.

2016 yılında bir kişinin şikâyeti ile gözaltına alınan ve hakkında Diyarbakır 13’üncü Asliye Ceza Mahkemesinde dava açılan Ramazan Pişkin'in davası bir buçuk yıl önce psikiyatri hastanesinde tedavi edilmesi şartıyla sonuçlandı.

Etiketler : #Bu   #doğrular   #kimi   #rahatsız   #etti?   #(HABERVİDEO)   
YORUMLAR
Henüz Yorum Yok !
İlginizi çekebilecek diğer haberler

Makaleler

Hava Durumu


VAN

seks shop sex shop seks shop sex shop istanbul vibratör erotik shop vibratör vibratör vibratör izmir sex shop izmir sex shop ankara sex shop ankara sex shop antalya sex shop seks shop seks shop seks shop istanbul seks shop istanbul seks shop istanbul sex shop sex toys istanbul izmir sex shop izmir sex shop sex shop izmir sex shop izmir sex shop izmir izmir sex shop bakırköy sex shop kadıköy sex shop ataşehir sex shop