Bir kız çocuğunun cansız bedeni daha kıyıya vurdu

Muğla'nın Bodrum ilçesi yakınlarında “yasa dışı” yollarla yurt dışına çıkmaya çalışan mültecileri taşıyan teknenin batması sonucu kaybolan 15 kişiden bir kız çocuğunun daha cesedine ulaşıldı.

23-11-2015


Turgutreis açıklarındaki Çatalada yakınlarında batan teknede kaybolduğu belirtilen kişilere yönelik arama ve kurtarma çalışmaları devam ediyor.

Sahil Güvenlik Botları öğlen saatlerinde Çatalada kıyılarında 4 yaşlarındaki bir kız çocuğunun cansız bedenine ulaştı. Bota alınarak Turgutreis’e getirilen küçük kızın cesedi cenaze aracı ile Bodrum Devlet Hastanesi Morgu’na getirildi.

Turgutreis açıklarındaki Çatalada yakınlarında batan teknede ölenlerin sayısı 9'a yükselmiş oldu.

Batan tekneden sağ kurtulan Nirvan Hassan’a teşhis ettirilen küçük kızın da aynı teknede olduğu ve daha önce cansız bedeni bulunan kadının küçük kıza “Sena” adıyla seslendiğini söyledi.

Küçük Sena'nın cenazesi savcı ve jandarma ekiplerinin incelemesinin ardından, kesin ölüm sebebinin belirlenmesi ve kimlik tespiti için, Muğla Adli Tıp Kurumu’na gönderildi.

sema

emsd

Suriyeli minik Sena'nın cansız bedenine ulaşıldı!

AA

Etiketler : #Bir   #kız   #çocuğunun   #cansız   #bedeni   #daha   #kıyıya   #vurdu   
YORUMLAR
Henüz Yorum Yok !
İlginizi çekebilecek diğer haberler

Makaleler

Hava Durumu


VAN

seks shop sex shop seks shop sex shop istanbul vibratör erotik shop vibratör vibratör vibratör izmir sex shop izmir sex shop ankara sex shop ankara sex shop antalya sex shop seks shop seks shop seks shop istanbul seks shop istanbul seks shop istanbul sex shop sex toys istanbul izmir sex shop izmir sex shop sex shop izmir sex shop izmir sex shop izmir izmir sex shop bakırköy sex shop kadıköy sex shop ataşehir sex shop