Atıf Hoca'ya hakareti mahkemelik oldu

Çorum'da İskilipli Atıf Hoca'nın torunu Mehmet Atıf İnal, BTP Genel Başkanı Haydar Baş'ın, 'Manyak, hain. Ben olsam 10 defa diriltir, 20 defa idam ederdim' sözleri için savcılığa suç duyurusunda bulundu.

01-08-2013


İskilipli Atıf Hoca ile ilgili BTP Genel Başkanı Haydar Baş'ın bir konferanstaki sözlerine, Atıf Hoca'nın torunu Mehmet Atıf İnal tepki gösterdi. Haydar Baş'ın, "Manyak, hain. Ben olsam 10 defa diriltir 20 defa idam ederdim" sözleriyle ilgili Çorum Cumhuriyet Başsavcılığı'na suç duyurusunda bulunan Mehmet Atıf İnal şöyle dedi:

"Biz torunları olarak dedemize iade-i itibar beklerken, Haydar Baş'ın yüz yıllık yalanları tekrarlaması bizleri tarifsiz bir üzüntüye boğmuştur. Üstelik bunu bir televizyon kanalının yayınlaması ile bütün kamuoyu haberdar edilmiş, günlerce ulusal basında yer almıştır. Bu nedenle Haydar Baş'tan bütün ailem adına şikayetçiyim, cezalandırılmasını talep ediyorum."

(İslam ve Hayat / Timeturk)

Etiketler : #Atıf   #Hoca'ya   #hakareti   #mahkemelik   #oldu   
YORUMLAR
  • ahmet karahan   04-08-2013 15:15

    Şaklabanlar kendilerini ne sanıyor. Değerlerimize saldırmakla gündeme gelmeye çalışıyorlar. Bu millet onun boyunun ölçüsünü verdi. Üç tane tv kanalına sahip olmakla kendini ne sanıyor. Ona o unvanı verene yazık.

İlginizi çekebilecek diğer haberler

Makaleler

Hava Durumu


VAN