Aksa'da namaz kılan Filistinlilere işgalci saldırısı

Siyonist işgal güçleri bugün Mescid-i Aksa'nın avlusunda namaz kılan Müslümanlara yönelik saldırı düzenledi.

25-02-2014


Siyonist işgal güçleri bugün Mescid-i Aksa'nın avlusunda namaz kılan Müslümanlara yönelik saldırı düzenledi.

Sabah saatlerinde saldıran İsrail kuvvetlerinin arasında polis ve ordudan askerlerin de olduğu ifade edildi. Ses ve gaz bombalarından etkilenen çok sayıda Filistinli yaralandı.

İsrail kuvvetleri, bugün sabah saatlerinde Mescid-i Aksa'da namaz kılan müslümanlara ve burada ders yapan öğrenci halkalarına saldırdı. Gaz bombalarının da kullanıldığı saldırıda yaklaşık 30 Filistinli yaralandı.El-Hatip, İsrail kuvvetlerinin geri çekilmesine rağmen Mescid-i Aksa'da gerginliğin hala devam ettiğini vurguladı.

Saldırının ardından açıklama yapan MİRASIMIZ derneği, 'İşgalcilerin bu saldırılarına karşılık Allah'a hamdediyoruz ki bizlerin destekleri ile Aksa'nın bahçesinde gün boyu bulunan ilim halkaları öğrencileri direniş göstermekte ve İslam alemi adına ribat nöbetine devam etmektedir. Tüm milletimize ve İslam alemine düşen görev Mescid-i Aksa'nın bahçesinde ilim tahsil eden bu genç 500 kardeşimizin sayısını binlere çıkarmak noktasında destek olmaktır. Mescid-i Aksa bu önemli ve can damarı olan çalışma sayesinde inşallah işgal edilemeyecektir" değerlendirmesinde bulundu.

(Timeturk)

Etiketler : #Aksa'da   #namaz   #kılan   #Filistinlilere   #işgalci   #saldırısı   
YORUMLAR
Henüz Yorum Yok !
İlginizi çekebilecek diğer haberler

Makaleler

Hava Durumu


VAN

seks shop sex shop seks shop sex shop istanbul vibratör erotik shop vibratör vibratör vibratör izmir sex shop izmir sex shop ankara sex shop ankara sex shop antalya sex shop seks shop seks shop seks shop istanbul seks shop istanbul seks shop istanbul sex shop sex toys istanbul izmir sex shop izmir sex shop sex shop izmir sex shop izmir sex shop izmir izmir sex shop bakırköy sex shop kadıköy sex shop ataşehir sex shop