Ahmed Kalkan'dan Umre izlenimleri

Ahmed Kalkan hocamızın Umre izlenimleri inşaallah önümüzdeki hafta başından itibaren sitemizde olacak...

12-07-2011


İslam ve Hayat

Bir süre önce Umre ibâdeti için kutsal topraklara yolculuğa çıkan Ahmed Kalkan hocamız, ibâdetini tamamlayıp İstanbul'a döndü.

Umre öncesi ilk kıblemiz olan Kudüs'ü de ziyaret eden ve oradan Ürdün üzerinden kutsal topraklara geçen Kalkan, Filistin (Kudüs ve Halilur Rahman), Ürdün ve Mekke-Medine izlenimlerini sitemiz için kaleme alıyor.

Ahmed Kalkan hocamızın Umre izlenimleri inşaallah önümüzdeki hafta başından itibaren sitemizde olacak...  

 

Etiketler : #Ahmed   #Kalkan'dan   #Umre   #izlenimleri   
YORUMLAR
 • abdullah soran   18-07-2011 13:23

  eklemeyi unuttuğum bir soru daha vardı kusura bakmayın alıkoyuyorum sizi. bşrde bu habere anasayfada rastlayamıyorum dünkü gibi bir göz atıp haberin yerinide görünecek şekilde düzenlerseniz sevinirim EDİTÖRÜN NOTU: Değerli kardeşim sorunuzu yazının altına yazarsanız daha iyi olur.

 • abdullah soran   17-07-2011 11:38

  aralarında bir anlaşma olmamasına rağmen müslümanlar olarak genel kabul gören görüş odurki işgal altındaki mescidi aksa içerisindeki "ur'u" temizleyip atmadıkça, müslümanlar bu konuda bir somut çözüm üretmedikçe kudüs özgürleşmedikçe orayı ziyaret doğru değildir orayı ziyaret etmek için gerekli izinlerin ve kontrollerin "siyonun çocukları" gasıp siyonist terörist çete olan israil tarafından yapıldığını bilmek gerekiyor. bu konuda ahmet hocamın ne düşündüğünü merak ediyorum bizleri bu konuda aydınlatsa memnun olacağımı belirtir, kendilerini allaha emanet ediyorum. selam ve dua ile

 • fikret   14-07-2011 14:17

  Allah tüm müminlere nasip etsin.yazınızı merakla bekliyorum.

 • O.DURGUN   14-07-2011 09:10

  ALLAH kabul etsin İNŞAALLAH oraların sevdası ile yananlarada gitmeyi nasib etsin yaradan

 • ilyas metin   14-07-2011 00:03

  Abi ne mutlu sana Allah ecrinizi versin, yöneldigin yeri tescillemişsiniz

 • hikmet erturk   13-07-2011 21:31

  Allah kabul etsin hocam.İzlenimlerinizi merakla bekliyoruz.faydalı olacaktır inşallah.

 • POLAT   13-07-2011 09:39

  BİSMİLLAHİRRAHMANİRRAHİM İnşallah ziyaretiniz hayırlara vesile olur. Bu ziyaret İslamın nurunun geldiği yerleri yakinen görmek, harhalde bir başka haz ve bilgiyi almaya vesile olmuştur, inşallah.

 • harun bayrak   12-07-2011 23:36

  umre ibadetinden dolayı pikniyimize gelemediniz allah umrenizi kabul eder inşallah seni çok özledim hocam yazılarınızı sabırla bekliyorum.

 • yasin   12-07-2011 23:07

  muhterem hocami mescidi nebevide gordum yakalayamadim.arkasindan yetisemedim.hocamin kavramlar kitabina yazdigi giristeki ilim ortak degerdir telif ucreti taleb etmiyoruz ifadeleri bana ucretini Allahtan bekleyen enbiyayi hatirlatti.ilim budur alimde boyle olmalidir.duaciyim

 • nuri   12-07-2011 22:36

  Allah kabul etsin.

 • hüseyin alan   12-07-2011 22:34

  HOŞ GELDİN ABİ Ziyaretleriniz bereketli, o vesileyle yapabildiğiniz görüşmeler hayırlı neticeler vermek üzere geçmiştir inşaallah. Ümmetin durumu malum da eski vilayetleri yerinde durur mu?

İlginizi çekebilecek diğer haberler

Makaleler

Hava Durumu


VAN

seks shop sex shop seks shop sex shop istanbul vibratör erotik shop vibratör vibratör vibratör izmir sex shop izmir sex shop ankara sex shop ankara sex shop antalya sex shop seks shop seks shop seks shop istanbul seks shop istanbul seks shop istanbul sex shop sex toys istanbul izmir sex shop izmir sex shop sex shop izmir sex shop izmir sex shop izmir izmir sex shop bakırköy sex shop kadıköy sex shop ataşehir sex shop